O nas

JAK SIĘ TO ZACZĘŁO?

Nazywam się Marina i jestem założycielką marki Goodvim.

Dziś chciałabym podzielić się z Tobą historią, która zainspirowała mnie do stworzenia cukierni zdrowych deserów.


Wszystko zaczęło się ponad 5 lat temu, kiedy z myślą o założeniu rodziny i zdrowiu mojego dziecka, postanowiłam całkowicie zmienić swój styl życia, sposób odżywiania i codzienne nawyki. Kluczowe okazało się właśnie odżywianie, które zapoczątkowało tę przemianę.

W tym czasie przeprowadziłam liczne eksperymenty: od rygorystycznej diety surowej, poprzez intensywne posty, aż do konsumpcji setek litrów soku z selera.

W międzyczasie zgłębiłam wiedzę na temat zdrowego odżywiania, zaczytując się w dziesiątki książek na ten temat.


zdrowedesery
Image


Moje marzenie się spełniło – moja córka Teona niedługo skończy 2 lata. Jednak w międzyczasie zauważyłam, że na polskim rynku brakuje naturalnych deserów wykonanych wyłącznie z roślinnych składników. Po narodzinach dziecka coraz trudniej było mi znaleźć czas na przygotowywanie zdrowych alternatyw dla siebie i mojej rodziny. Z tego powodu postanowiłam wyjść naprzeciw potrzebom wielu kobiet, szczególnie mamusiom, które szukają zdrowych produktów dla swoich pociech.


Tak powstał pomysł o założeniu pracowni Goodvim, oferującej słodycze wykonane wyłącznie z naturalnych, roślinnych składników.


Dzięki cukierni Goodvim można cieszyć się czasem spędzonym z rodziną, nie rezygnując przy tym ze smaku i jakości deserów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszymi naturalnymi i zdrowymi deserami oraz tortami bez cukru, nabiału, glutenu i GMO!

Zamów teraz